Finałowe Turnieje Rankingowe
KPLDWitajcie darterzy!

Nadchodzi zakończenie sezonu turniejów indywidualnych, czyli cyklów OPEN i Turniejów Wtorkowych/Środowych.

Po zakończeniu cyklu regularnego czekają nas turnieje finałowe. Mamy zaplanowane dwa rodzaje takich turniejów:
-> Finałowe Turnieje Rankingowe - może zagrać w nich 32 najlepszych zawodników w rankingu (poza tymi, którzy wygrali już refindację) - są to tak zwane "trzydziestki dwójki"
-> 15stka - czyli dodatkowy turniej finałowy, dla zawodników, którzy rozegrali co najmniej 15 turniejów w tym danym cyklu w bieżącym sezonie

Poniżej podajemy daty, lokalizację i najważniejsze zasady co do każdego cyklu turniejowego:

Bydgoszcz
07.05 (wtorek)- Finałowy Turniej Rankingowy OPEN Bydgoszcz - Botanic Club, ul. Wiatrakowa 1, Bydgoszcz, Bydgoszcz, start 19.00
-> grają zawodnicy z miejsc 2-33 w rankingu OPEN Bydgoszcz
-> gramy o nominację do Kadry na Mistrzostwa Europy EDF w Słowenii
-> w przypadku zwycięstwa zawodnika z miejsca 2 lub 3 w rankignu, 50% refundacji przechodzi na kolejnego zawodnika w Turnieju Finałowym

08.05 (środa)- Finałowy Turniej Środowy - Botanic Club, ul. Wiatrakowa 1, Bydgoszcz, start 19.00
-> grają zawodnicy z miejsc 5-36 w rankingu Turniejów Środowych w Bydgoszczy
-> gramy o nominację do Kadry na Mistrzostwa Polski w Żninie

14.05 (wtorek)- 15stka OPEN Bydgoszcz - Botanic Club, ul. Wiatrakowa 1, Bydgoszcz, start 19.00
-> grają zawodnicy, którzy zagrali minimum 15 turniejów w cyklu OPEN Bydgoszcz
-> nie mogą grać zawodnicy, którzy wywalczyli już refundację w tym cyklu w tym sezonie (100%)

-> grają zawodnicy, którzy zagrali minimum 15 turniejów w cyklu Turniejów Środowych w Bydgoszczy

Toruń
12.06 (środa)- Finałowy Turniej Rankingowy OPEN Toruń - pub Przepompownia, ul. Mostowa 9, start 19.00
-> grają zawodnicy z miejsc 4-19 w rankingu OPEN Toruń

19.06 (wtorek)- 15stka OPEN Toruń - pub Przepompownia, ul. Mostowa 9, Toruń, start 19.00
-> grają zawodnicy, którzy zagrali minimum 15 turniejów w cyklu OPEN Toruń

Inowrocław
07.05 (wtorek)- Finałowy Turniej Rankingowy OPEN Ino - pub Antałek, al. Niepodległości 36 Inowrocław, start 18.30
-> grają zawodnicy z miejsc 4-19 w rankingu OPEN Ino

14.05 (wtorek)- 15stka OPEN Ino - pub Antałek, al. Niepodległosci 36, Inowrocław, start 18.30
-> grają zawodnicy, którzy zagrali minimum 15 turniejów w cyklu OPEN Ino

Zapraszamy zawodników uprawnionych do finałowej rywalizacji o nominację na Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy