Facebook
Dołącz do nas na >Facebook<

Turnieje
Październik w Kujawsko-Pomorskiej Lidze Darta:

Turnieje rankingowe (soft):
30.09 (wtorek) - Turniej Klubowy - London - start godz. 19.00, Klasa Open - 301 D.O.
opłata startowa - 10 zł

03.10 (piątek) - Turniej Zawodników Ekstraklasy - 9Darts - start godz. 20.00, 501 D.O.
opłata startowa - 10 zł

04.10 (sobota) - Turniej Klubowy - Omega - start godz. 19.00, Klasa Amatorska - 301 O.O.
opłata startowa - 10 zł

10.10 (piątek) - Turniej Okręgowy - 9 Darts - start godz. 19.00, Klasa Open - 501 D.O.
opłata startowa - 15 zł

10.10 (piątek) - Turniej Okręgowy - Tawerna Błonie - start godz. 19.00, Klasa Amatorska - 301 O.O. (ostatnia 8mka 501 O.O)
opłata startowa - 15 zł

14.10 (wtorek) - Turniej Klubowy - Merlin - start godz. 19.00, Klasa Open - 301 D.O.
opłata startowa - 10 zł

14.10 (wtorek) - Turniej Klubowy - 9Darts - start godz. 19.00, Klasa Amatorska - 301 O.O.
opłata startowa - 10 zł

24.10 (piątek) - Turniej Klubowy - Kaper - start godz. 19.00, Klasa Open - 301 D.O.
opłata startowa - 10 zł

24.10 (piątek) - Turniej Klubowy - Zamek - start godz. 19.00, Klasa Amatorska - 301 O.O.
opłata startowa - 10 zł

Turnieje steel:

Plan turniejów steel w najbliższym czasie

_______________________________________________________________________
Turniej zawodników Ekstraklasy
LIGAZapraszam wszystkich zawodników Ekstraklasy na Przedsesoznowy Turniej Darterów Ekstraklasy.

Turniej odbędzie się w piątek (3.10.2014r.) po zakończeniu prezentacji zawodników Ekstraklasy.

Ramowy plan wydarzenia:
18.30 Zebranie, przemówienia, wspólne "na zdrowię", przygotowania do prezentacji,
19.00 Prezentacja Drużyn Ekstraklasy
20.00 Rozpoczęcie Przedsezonowego Turnieju Darterów Ekstraklasy
20.00 Rozpoczęcie Turnieju o tytuł Mistrza Dziennikarzy

W Przedsezonowym Turnieju Darterów Ekstraklasy mogą zagrać jedynie zawodnicy Ekstraklasy oraz zawodnicy, którzy w Klasyfikacji Darterów Zaawansowanych wpisani są jako "Zawodnik Ekstraklasy"

Klasyfikacja Darterów Zaawansowanych - kliknij


Zapraszamy również wszystkich sympatyków darta, znajomych i kibiców drużyn Ekstraklasowych!

Informacja
LIGADrużyna TKKF Wyżyny zostaje przeniesiona do I Ligi rozgrywek drużynowych i dołącza do grupy B tejże ligi.

Powyższą decyzję motywuję faktem, że w składzie drużyny TKKF Wyżyny jest dwóch zawodników wpisanych do Klasyfikacji Darterów Zaawansowanych, co zgodnie z regulaminem powoduje automatyczne zapisanie tej drużyny do I Ligi rozgrywek drużynowych.

Pozdrawiamy
Losowanie grup w I Lidze
LIGAW dniu dzisiejszym przeprowadziliśmy losowanie grup I Ligi. 13 zgłoszonych zespołów zostało podzielonych na trzy koszyki.
W pierwszym koszyku znalazły się drużyny, które spadły z Ekstraklasy (Taverna Nakło, 9Darts Team Bydgoszcz).
W drugim koszyku znalazły się nowe drużyny (Zamek Zawiszy, Red Squad Toruń, 9 Darts Bullies, Magicy Merlin)
W trzecim koszyku znalazły się drużyny, które w minionym sezonie utrzymały się w I Lidze (9 Lotka Bydgoszcz, Dart Song Lipniki, Famas Merlin Bydgoszcz, Jack Dart Mafia Bydgoszcz, Kaper II Bydgoszcz, Rico Bydgoszcz, Trip Bydgoszcz)

Skład grup:
Grupa A
1. Taverna Nakło
2. Red Squad Toruń
3. Zamek Zawiszy
4. Kaper II Bydgoszcz
5. Dart Song Lipniki
6. Rico Bydgoszcz
7. Jack Dart Mafia

Grupa B
1. 9Darts Team
2. Magicy Merlin
3. 9Darts Bullies
4. Trip Bydgoszcz
5. 9Lotka Bydgoszcz
6. Famas Bydgoszcz
7. TKKF Wyżyny
Link do video z losowania
Prezentacja drużyn Ekstraklasy
LIGAZapraszam wszystkich zawodników, którzy w nadchodzącym sezonie Jesień 2014 będą występowali w najwyższej klasie rozgrywkowej na prezentacje drużyn Ekstraklasy.

Spotykamy się w siedzibie KPLD - klubie 9Darts dnia 3.10.2014r. (tj. piątek) o godz. 18.30

Ekstraklasowcy! Na prezentacje drużyn przybywamy w jedolitych strojach drużynowych - zorganizowana będzie profesjonalna sesja zdjęciowa.

Po prezentacji (ok. godz. 20.30) odbędzie się turniej zawodników Ekstraklasy. Zagramy systemem ligowym - 501 D.O.
Po prezentacji odbędzie się również turniej dziennikarzy i osób pracujących w mediach.

Liczymy na Waszą obecność,
Z darterskimi pozdrowieniami
Zarząd Ligi

Losowanie grup w I Lidze
HOT NEWSW dniu jutrzejszym, tj. środa, o godz. 19.00 odbędzie się oficjalne losowanie grup I Ligi rozgrywek drużynowych.

Sekwencja losowanie:

1. Kluby Spadkowicze z najwyższej klasy rozgrywkowej:
9 Darts Team Bydgoszcz (Klub 9 Darts)
Taverna Nakło

2. Nowe drużyny
9 Darts Bullies Bydgoszcz(Klub 9 Darts)
Magicy Merlin Bydgoszcz (Pub Merlin)
Red Squad Toruń (Przepompownia Toruń)
Zamek Zawiszy Bydgoszcz (Pub Zamek)

3. Ubiegłoroczne drużyny rywalizujące w klasie B
9 Lotka Bydgoszcz (Klub 9 Darts)
Dart Song Lipniki (Restauracja Song)
Famas Merlin Bydgoszcz (Pub Merlin)
Jack Dart Mafia Bydgoszcz (Pub Jack)
Kaper II Bydgoszcz (Klub Marynistyczny Kaper)
Rico Bydgoszcz-Fordon (Pub Rico)
Trip Bydgoszcz (Klub Trip) (sezon 2013/14 180Trip)

Drużyny będą losowane na przemian do dwóch grup (Grupa A i Grupa B ) z poszczególnych koszyków w określonej wyżej kolejności.
Z całego losowania zostanie umieszczone na stronie nagranie dokumentujące procedurę.
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.06 2,004,654 unikalne wizyty