Mini tabele ligi
EKLAS ILG1 ILG2 IIL
 
EKSTRAKLASA
  Drużyna M Ptk
1. 9 DARTS BULLIES 14 28
2. PRZEPOMPOWNIA TORUŃ 14 21
3. BADCOMPANY SOGO STARS 14 20
4. LEGION X 14 15
5. 9 DARTERS 14 12
6. ADAMEX ANTENA 14 10
7. MERLIN 14 4
8. 9 LOTKA 14 2
ILGR1
  Drużyna M Ptk
1. Trip Shot 8 15
2. Kaper 8 11
3. Kaper II 8 8
4. Jack Dart Mafia 8 5
5. Biesiadnicy Twardowskiego 8 0
ILGR2
  Drużyna M Ptk
1. Rico 10 16
2. Taverna Nakło 10 13
3. Niezależni Sogo 10 13
4. Dart Song 10 11
5. London Shot 10 4
6. London II 10 3
IILIGA
  Drużyna M Ptk
1. OMEGA EPA 22 42
2. DRINK TEAM 22 36
3. LEAGUE of LOOSERS SOGO 22 28
4. FENIKS ANTENA BYDGOSZCZ 22 27
5. OMEGA ASSASSINS 22 26
6. PUB MALAK 22 17
7. TAWERNA OLDBOYE 22 15
8. CHILLOUT FORDON 22 15
9. LAMPART 22 14
10. PIRACKA TAWERNA 22 12
11. 7 NIEBO 22 12
12. WARRIORS PUB MAX 22 9
Turnieje
KPLDTurnieje Soft (standardowa godzina rozpoczęcia turniejów: 19.00, w przypadku zmian informacja zostanie dopisana przy wydarzeniu.



UWAGAUZUPEŁNIONO LISTĘ KDZ PROSZĘ O WERYFIKACJĘ, MOŻNA SKŁADAĆ WNIOSKI O WPIS BˇD¬ TEŻ WYPIS... UWAGA



OPEN

Przerwa wakacyjna Wink

Amatorskie

Przerwa wakacyjna Wink

Turnieje Steel Darts:

Przerwa wakacyjna Wink

_______________________________________________________________________
Mistrzostwa Europy EDF - dzień czwarty
EDFMistrzostwa Europy Debli Mieszanych
1. Rodriguez Rowby John/ Hejsek Camelia
2. Suliovic Mensur/ Crnokrak Cviejeta
3. Rasztovits Michael/ Steinbach Elisabeth
..
9. Bożek Katarzyna/ Muszyński Andrzej
..
49. Popiel Joanna/ B±czkowski Paweł
49. Mikietyńska Ola/ Lauer Krzysztof
..
65. Mazur Karolina/ Adamczyk Arkadiusz
65. Stróżyk Agnieszka/ Paul Mariusz
65. Boniecka Aleksandra/ Stróżyk Krzysztof
..
97. Słowikowska Renata/ Łęga Piotr
97. Zgórski Adam/ Zgórska Sandra
..
129. Dojniak Paulina/ Osowski Paweł
129. Kubowicz Joanna/ Kubowicz Marek
129. Po¶piech Beata/ Po¶piech Jacek


OPEN Singles Man
1. Ljubic Pero
2. Frankiewicz Ireneusz
3. Susanna Patrick
..
9. Zabka Patryk
..
17. Terechow, Andrzej
..
49. Pawłowski Dawid
..
65. Skibniewski Krzysztof
..
97. Zielke Tomasz
97. Wizner Krzysztof

OPEN Singles Man
1. Sestan Igor
2. Ferenc Oliver
3. Hadzipasic Alihajder
..
5. Stróżyk Krzysztof
..
33. Osowski Paweł
..
49. Dereń Jarosław
..
65. Jagieniak, Sebastian
65. Rossa Radosław
65. Skupień Bartosz
65. Zgórski Adam
..
97. Ku¶nierczak Piotr
97. Paul Mariusz
97. Wałęcki Michał
97. Zielke Tomasz

Turniej OPEN Singles
1. Biskupic Dean
2. Ferenc Olivier
3. Gsellmann Fredi
..
9. Kanik Tytus
..
25. Michalski Tomasz
..
33. Kosiński, Artur
33. Jarzyński Roman
33. Ryglewski Damian
..
49. Pasinski Wojciech
..
65. Jędrzejwski Tomasz
65. Kaliński Marek
65. Rossa Radosław
65. Tomczak Roman
65. Zielke Tomasz
..
97. Skupień Bartosz
..
129. Adamski Arkadiusz
129. Ku¶nierczak Piotr
129. Wawrzyniak Arkadiusz
129. Wizner Krzysztof
129. Żabka Patryk
Mistrzostwa Europy EDF - dzień trzeci
EDFMistrzostwa Europy w kat. Cricket Męski
1. Suljovic Mensur
2. Schnier Johann
3. Kallinger Christian
..
5. Żabka Patryk
..
33. Kanik Tytus
33. Michalski Tomasz
..
49. Adamczyk Arkadiusz
..
97. Adamski, Arkadiusz
97. Lauer Krzysztof
97. Paul Mariusz
..
129. Kajdasz Mariusz
129. Jędrzejewski Tomasz
129. Kubowicz Marek
129. Skupień Bartosz

Mistrzostwa Europy kat Cricket Żeński
1. Huybrechts Dana
2. Hejsek Camelia
3. Steinbach Elisabeth
..
13. Popiel Joanna
..
25. Bożek Katarzyna
33. Mazur Karolina
33. Zgórska Sandra

Turniej Open Singles Pań
1. Thaler Eva-Maria
2. Bożek Katarzyna
3. Michalczyk Bianca
4. Popiel Joanna
..
25. Mikietyńska Ola
..
33. Zgóska Sandra
(ł±cznie 65 pań)

Turniej Kwalifikacyjny do zawodów głównych w Steel Darts
Zakwalifikowało się pierwszych siedmiu zawodników. O kwalifikacje otarło się dwóch Polaków, którzy zajęli 9te miejsce.
9. Kanik Tytus
9. Tomczak Roman
..
17. Lauer Krzysztof
..
33. Ryglewski Damian
33. Słowikowska Renata
..
65. Adamski Arkadiusz
65. Jagieniak Norbert
65. Paul Mariusz
65. Stróżyk Krzysztof
65. Terechow Andrzej
65. Wawrzyniak Dominik

Turniej Open Singles Męski
1. Lerchbacher Zoran
2. Huybrechts Kim
3. Mikula Jurgen
..
5. Jarzyński Roman
..
25. Adamczyk Arkadiusz
25. Pasinski Wojciech
..
33. Jasiński Maciej
33. Muszyński Andrzej
..
65. Dereń Jarosław
65. Kaliński Marek
65. Pawłowski Jakub
65. Po¶piech Jacek
65. Więckowski Jakub
65. Wizner Krzysztof
65. Wojciechowski Krzyszrtof
65. Żabka Patryk
..
97. Labich Kamil
97. Sklepowicz Andrzej
..
129. Jagieniak Sebastian
129. Łęga Piotr
129. Pawłowski Dawid
129. Sojka Remigiusz
129. Zgórski Adam
Mistrzostwa Europy EDF - dzień drugi
EDFOto wyniki Polaków w drugim dniu Mistrzostw Europy w Słowenii

Mistrzostwa Europy Par Męskich
1. Suljovic Mensur/ Huybrechts Kim
2. Kallingeg Christian/ Ljubic Alan
3. Muszyński Andrzej/ Frankiewicz Ireneusz
..
7. Kanik Tytus/ Wojciechowski Krzysztof
..
25. Jarzyński Roman/ Lauer Krzysztof
25. Łęga Piotr/ Kubowicz Marek
..
33. Labich Kamil/ Zgórski Adam
33. Żabka Patryk/ Stróżyk Krzysztof
..
49. Pasinski Wojciech/ Kosiński, Artur
49. Tomczak Roman/ Adamski Arkadiusz
..
65. Adamczyk Arkadiusz/ Michalski Tomasz
65. Jędrzejewski Tomasz/ Wałecki Michał
65. Paul Mariusz/ KaĽmierczak Robert
65. Pawłowski Jakub/ Więckowski Jakub
65. Sklepowicz Andrzej/ Zadłużny Bogusław
65. Wawrzyniak Arkadiusz/ Wawrzyniak Dominik
..
97. Kajdasz Mariusz/ Rossa Radosław
97. Po¶piech Jacek/ Sojka Remigiusz
97. Skupień Bartosz/ Ku¶nierczak Piotr
..
129. Terechow Andrzej/ Jasiński Maciej

Wyniki Mistrzostw Europy Par Żeńskich
1. Hejsek Camelia/ Steinbach Elisabeth
2. Mazur Karolina/ Bożek Katarzyna
3. Battaglia Stephanie/ Shindhang Dasang
..
33. Zgórska Sandra/ Popiel Joanna

Wyniki turnieju Deblowego Open
1. Boric Aleksandar/ Ferenc Oliver
2. Groselj Jan/ Bac Ales
3. Wawrzyniak Dominik/ Michalski Tomasz
..
7. Skupień Bartosz/ Jędrzejewski Tomasz
..
17. Dereń Jarosław/ Jagieniak Sebastian
17. Wałecki Michał/ Kajdasz Mariusz
..
25. Jasiński Maciej/ Adamczyk Arkadiusz
25. Ku¶nierczak Piotr/ Rossa Radosław
..
33. Jagieniak Norbert/ Terechow Andrzej
33. Ryglewski Damian/ Frydrych Wojciech
33. Sklepowicz Andrzej/ Zadłużny Bogusław
..
49. Pawłowski Dawid/ Wizner Krzysztof
49. Po¶piech Jacek/ Sojka Remigiusz
..
65. Weyna Piotr/ B±czkowski Paweł
65. Zielke Tomasz/ Osowski Paweł

Wyniki turnieju OPEN Singles
1. Ljubic Alan
2. BiskupicDean
3. Rodriguez Rowby John
..
25. Jagieniak Norbert
..
33. Adamski Arkadiusz


Mistrzostwa Europy EDF - dzień pierwszy
EDFOto wyniki turnieju Mistrzostw Europy Drużyn Trzyosobowych (Tripple Mix)

1. Suljovic Mensur/ Huybrechts Dana / Huybrechts, Kim
2. Mayer Melanie/ Rodriguez Roxy James/ Rodrigues Rusty Jake
3. Paul Aileen/ Kallinger Christian/ Schulz Robin
4. Frankiewicz Ireneusz/ Bożek Katarzyna/ Muszyński, Andrzej
5-6. Kubowicz Joanna/ Kanik, Tytus/ Kubowicz, Marek
..
9-12. Żabka Patryk/ Słowikowska Renata/ Stróżyk Krzysztof
..
17-24. Jarzyński, Roman/ Mazur Karolina/ Lauer Krzysztof
..
25-32. Łęga Piotr/ Boniecka, Aleksandra/ Wojciechowski, Krzysztof
..
33-48. Dereń Jarosław/ Mikietyńska Ola/ Zielke Tomasz
33-48. Jagieniak Sebastian/ Popiel Joanna/ Jagieniak Norbert
65-86. Po¶piech Beata/ Sojka Remigiusz/ Po¶piech Jacek
65-86. Szpringer Natalia/ Ryglewski Damian/ Frydrych Wojciech

Turniej OPEN Singles
1. Ferenc Oliver
2. Paul Mariusz
3 Groselj Jan
..
33. B±czkowski Paweł
33. Adamczyk Arkadiusz
33. Jędrzejewski Tomasz
49. Kajdasz, Mariusz
49. Wałecki, Michał
65. Ku¶nierczak Piotr
65. Rossa Radosław
97. Skupień Bartosz
Zawiadomienie o darterskim ¶lubie
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.09 3,464,677 unikalne wizyty