Facebook
Dołącz do nas na >Facebook<

Zgłoszenia do ligi.


Już od 25.08.2014r rozpoczynamy zapisy do Kujawsko-Pomorskiej Ligi Darta!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - kliknij

LISTA DARTERÓW ZAAWANSOWANYCH - kliknij

Zapisy przyjmujemy do 20.09.2014r.

Zasady zapisów:
- na zgłoszenie drużyny składa się: przekazanie wypełnionego i podpisanego protokołu rejestracyjnego oraz uiszczenie opłat za licencje na dany sezon
- Protokół można składać w miejscu siedziby KPLD, klubie 9 Darts na ul. Rozłogi 26, możliwa jest również rejestracja elektroniczna - skan zgłoszenia i potwierdzenia przelewu wysłany na adres
- Każda nowa drużyna rozpoczyna rozgrywki od II ligi. W przypadku, gdy w składzie nowej drużyny jest dwóch lub więcej darterów zaawansowanych (wpisanych do Klasyfikacji Darterów Zaawansowanych), drużyna ta rozpoczyna od I ligi.
Reprezentacja Polski w Słowenii
HOT NEWS

Reprezentacja Polski na Drużynowe Mistrzostwa Europy Federacji EDFPiotr Dreżewski (kapitan)
Sławomir Brzeziński
Andrzej Muszyński
Andrzej Heigelman
Arkadiusz Adamczyk
Paweł Jaworski
Marcin Michałowski
Tomasz MichalskiOto Kadra Polski nominowana przez Kujawsko-Pomorską Ligę Darta na Mistrzostwa Europy federacji EDF, która z dumą reprezentowała nasz kraj na dzisiejszych zawodach. 


Dzisiaj rozgrywane były mecze grupowe. Nasza reprezentacja została wylosowana do grupy I razem z drużyną Szwajcarii, Serbii, Niemiec i Katalonii.


Polacy zajęli 3 miejsce w grupie i jutro będą walczyć w fazie playoff ! 

Relacja z Mistrzostw Europy EDF
HOT NEWSW tym miejscu publikować będziemy krótkie relacje z Mistrzostw Europy w SoftDarcie.

Wyniki z poszczególnych turniejów w formie tabel Link

Kadra Kujawsko-Pomorskiej Ligi Darta bezpiecznie dotarła do ośrodka Terme Olimia w Słowenii. Zakwaterowani zostaliśmy w kompleksie hotelowym bezpośrednio połączonym z kompleksem Aquaparków, term oraz ośrodków odnowy biologicznej. Wielu kadrowiczów jak dotąd nie skorzystała jeszcze z wodnych atrakcji, gdyż zaraz po naszym przyjeździe rozpoczynały się zawody. W środę rozegrane zostały dwa turnieje rozgrzewkowe. Jako pierwszy zaplanowano turniej indywidualny, do którego zapisano ponad 180 zawodników, w czym 15 Polaków. Wystąpili w nim: Rafał Wyrwicki, Przemysław Raźny, Damian Przemyłski, Andrzej Kuligowski, Sebastian Jagieniak, Robert Gierszewski, Wojciech Dopierała, Maciej Chylarecki, Marcin Tadyszak, Norbert Jagieniak, Łukasz Banach, Bartosz Wieczorek, Sebastian Smarz, Rafał Kudlinski i Piotr Dreżewski, który uplasował się na najwyższej pozycji spośród naszych reprezentantów (49 miejsce). Drugi turniej odbywał się w kategorii trójek mieszanych. Drużyny grały systemem 701 D.O. (na jeden licznik). Wystartował on jednak ze sporym opóźnieniem, a skończył się w późnych godzinach nocnych. Do turnieju zgłosiło się 73 zespołów, a najlepsza spośród naszych okazała się trójka w skład której wchodziła Karolina Mazur, Paweł Jaworski oraz Andrzej Muszyński (25 miejsce). Rundę wcześniej odpadła toruńska trójka (Danuta Kulwicka, Bartosz Wieczorek, Wojciech Pasinski).

Regulamin 2014/15
Witamy,
Z przyjemnością prezentujemy nowy regulamin Kujawsko-Pomorskiej Ligi Darta. Zapraszam do lektury, analizy i głośnego wyrażania swoich spostrzeżen i wątpliwości interpretacyjnych. Jest to wersja ostateczna, jednak zważając na fakt, że do rozpoczęcia sezonu drużynowego został jeszcze miesiąc, pewne aspekty mogą zostać jeszcze dopracowane. Celem tego regulaminu jest wyeliminowanie problemów i nieścisłości z poprzednich lat, poprzez przyjęcie wielu innowacyjnych zasad, nierzadko zaczerpniętych z praktyki zagranicznych lig.

WERSJA PDF - kliknij by wyświetlić zawartość

Kliknij "czytaj więcej" << przeczytaj najpierw opis zmian, poniżej jest regulamin
Darterski ślub
No i spotkali się ona siatkarka on darter i informują:

Wyjazd do Słowenii
LIGA UWAGA! - informacja dla osób, które zarezerwowały pokoje na Mistrzostwa w Słowenii

Wpłat dokonujemy do 31.07.2014

W przypadku nieuregulowania opłat do w/w terminu o kolejności przyznawania miejsc decydować będzie kolejność wpłat.
(oznacza to, że zarezerwowane przez Was miejsca trzymam do końca miesiąca, później kto pierwszy wpłaci ten ma miejsce)

Wpłat dokonujemy osobiście w 9Darts.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.07 1,944,809 unikalne wizyty