Mini tabele ligi
EKLAS ILG1 ILG2 IIL
 
EKSTRAKLASA
  Drużyna M Ptk
1. 9DBullies 12 22
2. Przepompownia 12 20
3. 9dSamiSwoi 12 14
4. BadCompany 12 14
5. Merlin 12 10
6. ZamekZ 12 3
7. RICO 12 1
ILGR1
  Drużyna M Ptk
1. Kaper 8 14
2. 9lotka 8 14
3. Kaper II 8 8
4. RedSquad 8 3
5. Trip 8 -2
ILGR2
  Drużyna M Ptk
1. TavernaNakło 8 12
2. Przep.TNT 8 10
3. DartSong 8 8
4. Pub Malak 8 8
5. MagicyMerlin 8 1
IILIGA
  Drużyna M Ptk
1. Adamex 22 44
2. LondonS 22 34
3. LondonBB 22 33
4. TripShot 22 32
5. Feniks 22 26
6. Omega 22 24
7. AA-mator 22 20
8. DrinkTeam 22 16
9. TOldboye 22 12
10. 7NieboNWW 22 9
11. Chillout 22 9
12. TPiracka 22 5
Turnieje
KPLDIndywidualnie w Kujawsko-Pomorskiej Lidze Darta:

Turnieje Soft

9.09 (środa) - pierwszy turniej rankingowy sezonu (podsumowanie mistrzostw, informacje o następnym sezonie) - Piwiarnia - turniej okręgowy - kat. kobiet, Open i amatorska
15.09 (wtorek)- Kaper - turniej klubowy - kat. Open - 301 D.O. (pierwsza ósemka gra 501 D.O.) - ul. Ujejskiego
16.09 (środa)- Kaper - turniej klubowy - kat. Amator - 301 O.O. - ul. Ujejskiego
22.09 (wtorek)- Merlin - turniej klubowy - kat. Open - 301 D.O. (pierwsza ósemka gra 501 D.O.) - ul. Zaułek
23.09 (środa) - Merlin - turniej klubowy - kat. Amator - 301 O.O. - ul Zaułek
29.09 (wtorek) 9Darts Club - turniej klubowy - kat. Open - 301 D.O. (pierwsza ósemka gra 501 D.O.) - ul. Rozłogi 26
30.09 (środa) 9Darts Club - turniej klubowy - kat. Amator - 301 O.O. ul. Rozłogi 26

Turnieje Steel
10.09 (czwartek ) - turniej steel - 9Darts Club - ul. Rozłogi 26 - D9 Qualifiers 1z3 - gramy o wyjazd do Polic na Grand Prix POD (26.09) - zwycięzca turnieju dołącza do 3 osobowej reprezentacji KPLD na ten turniej
17.09 (czwartek) - turniej steel - 9Darts Club - ul. Rozłogi 26 - D9 Qualifiers 2z3
24.09 (czwartek) - turniej steel - 9Darts Club - ul. Rozłogi 26 - D9 Qualifiers 3z3 -
26.09 (sobota) - Grand Prix POD, Police

Ważne daty
29.08-5.09 - Mistrzostwa Europy EDF - Santa Susanna, Hiszpania
6.09 - rozpoczęcie zapisów do ligi - sezon jesień zima 2015
6.09 - rozpoczęcie zapisów do SuperLigi - steel
9.09 (środa) - pierwszy turniej rankingowy sezonu
30.09 (środa) - zakończenie zapisów do ligi
8.10 (czwartek) - inauguracja sezonu ligowego - jesień-zima 2015 - pierwsze mecze

_______________________________________________________________________
Sukcesy dnia pierwszego!


I miejsce - Turniej European Dart Championship - Tripple Mix (701 D.O.) - Katarzyna Bożek, Ireneusz Frankiewicz, Andrzej Muszyński
III miejsce - Turniej Warm Up Woman(501 D.O.) - Katarzyna Bożek


Mistrzostwa Europy EDF - Hiszpania
EDFWitam,

Tutaj prezentować będziemy informacje dla darterów, którzy wyjechali do Hiszpanii na Mistrzostwa Europy Federacji EDF.
Tutaj również dowiecie się o dokonaniach Polaków na turniejach.

W Kadrze Narodowej zagra 4 zawodników: Piotr Dreżewski (kapitan), Andrzej Muszyński, Ireneusz Frankiewicz, Bartosz Wieczorek
Trzymamy kciuki! - będą relacje !

Plan Mistrzostw
Niedziela:
- 13.00 Turniej rozgrzewkowy (kat. kobiet, kat. mężczyzn) - OPEN SINGLES - 501 D.O. Double K.O.
- 20:15 EDC Tripple Mix (turniej trójek - jedna kobieta, dwóch mężczyzn) 701 D.O. na jeden licznik, Double K.O.
Poniedziałek
- 11.00 EDC Double Man/Woman, 501 D.O. - turniej par (na dwa liczniki) - Double K.O.
- 14.00 Turniej Deblowy Otwarty - 501 M.O.
- 20.15 Turniej Open Singls 501 M.O.
Wtorek
- 11.00 EDC Cricket Man/Woman - turniej dobule K.O. - Cut Throat (punkty nabijamy przeciwnikowi)
- 13.00 Turniej Criketa - Open - forma Crazy (maszyna losuje liczby)
- 15.00 Turniej Open Single Shanghai
- 20.15 Turniej Open Single Man/Woman - 501 M.O.
Środa
- 13.00 Mistrzostwa EDF - kadry narodowe
- 13.00 Mistrzostwa EDF - drużynowe
- 20.15 EDC Double Mix - Mistrzostwa Par Mieszanych
- 20.15 Turniej Open Single 501 M.O.
Czwartek
- 11.00 - Finały Mistrzostw Narodów
- 11.00 - Finały Mistrzostw Drużynowych
- 14.00 Open Single - 501 M.O. (kobiety i mężczyźni grają razem)
- 20.15 Open Single Man/Women 501 M.O.
Piątek
- 10.00 Indywidualne Mistrzostwa Europy
- 14.00 Open Single Man/Woman
Mistrzostwa Europy EDF - Hiszpania
EDFWitam,

Tutaj prezentować będziemy informacje dla darterów, którzy wyjechali do Hiszpanii na Mistrzostwa Europy Federacji EDF.
Tutaj również dowiecie się o dokonaniach Polaków na turniejach.

W Kadrze Narodowej zagra 4 zawodników: Piotr Dreżewski (kapitan), Andrzej Muszyński, Ireneusz Frankiewicz, Bartosz Wieczorek
Trzymamy kciuki! - będą relacje !

Plan Mistrzostw
Niedziela:
- 13.00 Turniej rozgrzewkowy (kat. kobiet, kat. mężczyzn) - OPEN SINGLES - 501 D.O. Double K.O.
- 20:15 EDC Tripple Mix (turniej trójek - jedna kobieta, dwóch mężczyzn) 701 D.O. na jeden licznik, Double K.O.
Poniedziałek
- 11.00 EDC Double Man/Woman, 501 D.O. - turniej par (na dwa liczniki) - Double K.O.
- 14.00 Turniej Deblowy Otwarty - 501 M.O.
- 20.15 Turniej Open Singls 501 M.O.
Wtorek
- 11.00 EDC Cricket Man/Woman - turniej dobule K.O. - Cut Throat (punkty nabijamy przeciwnikowi)
- 13.00 Turniej Criketa - Open - forma Crazy (maszyna losuje liczby)
- 15.00 Turniej Open Single Shanghai
- 20.15 Turniej Open Single Man/Woman - 501 M.O.
Środa
- 13.00 Mistrzostwa EDF - kadry narodowe
- 13.00 Mistrzostwa EDF - drużynowe
- 20.15 EDC Double Mix - Mistrzostwa Par Mieszanych
- 20.15 Turniej Open Single 501 M.O.
Czwartek
- 11.00 - Finały Mistrzostw Narodów
- 11.00 - Finały Mistrzostw Drużynowych
- 14.00 Open Single - 501 M.O. (kobiety i mężczyźni grają razem)
- 20.15 Open Single Man/Women 501 M.O.
Piątek
- 10.00 Indywidualne Mistrzostwa Europy
- 14.00 Open Single Man/Woman
Drużyny - Liga
KPLD























EKSTRAKLASAI Liga II Liga
9darts BulliesKaper IITrip
Przepompownia Toruń Red Squad Toruń Magicy Merlin
SamiSwoi 9darts DartSong LipnikiFeniks Antena
BadCompany PiwiarniaTKKF Wyżyny Pub Malak Omega Fordon
Kaper MerlinAA-mator Piwiarnia
9LotkaSogoTeamChillout Fordon
TavernaRico Fordon Drink Team Piwiarnia
Przepompownia TNT London Bum-Boom
. Adamex Team Tawerna Olboye
. London Shot 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
. Trip Shot Piracka Tawerna
Zapisy do Ligi
KPLDZasady zapisów:
- Zespoły zapisują się do Lig zgodnie z rozpiską zamieszczoną w poście powyżej
- Każdy nowy zespół zapisywany jest do II Ligi wyjątek: nowy zespół, który ma w swoim składzie więcej niż jednego zawodnika zaawansowanego (wpisanego na listę KDZ) zapisywany jest do I Ligi
- zapisy składamy na protokole możliwym do pobrania tutaj

Ekstraklasa 
-składa się z 8 drużyn 
-w każdym sezonie z Ekstraklasy spadają 4 drużyny
-drużyna, która wygra Ekstraklasę otrzymuje 50% refundacji (4 osoby)
-Ekstraklasa rozgrywa dwa sezony w ciągu roku kalendarzowego: jesienno-zimowy i wiosenny

I Liga 
-składa się z dwóch grup po 5 lub 6 drużyn (lub z jednej grupy, jeżeli nie będzie możliwości utworzenia grup)
-z I Ligi do Ekstraklasy awansują po 2 drużyny z każdej grupy 
-drużyny, które awansują do Ekstraklasy dodatkowo rozgrywają jednodniowy playoff (systemem mistrzowskim), zwycięzcy playoffów wygrywają 50% refundacji (4 osoby)
-w sezonie jesienno-zimowym do II Ligi nie spada żadna drużyna 
-w sezonie wiosennym do II Ligi spada po jednej drużynie z każdej grupy
-drużyny, które spadają z Ekstraklasy do I Ligi są rozstawione
-I Liga rozgrywa dwa sezony w ciągu roku kalendarzowego: jesienno-zimowy i wiosenny

II Liga 
-II Liga ma charakter czysto amatorski
w II Lidze nie będą przyznawane refundacje, tylko trofea i medale i pamiątki
-II Liga rozgrywa jeden tradycyjny sezon (jeden sezon ligowy w trakcie roku kalendarzowego)
z II Ligi do I Ligi awansują 4 najlepsze drużyny
-Awans do I Ligi powoduje uzyskanie statusu dartera zaawansowanego (wpis do Klasyfikacji Darterów Zaawansowanych) 

Zapisy rozpoczynają się 6.09.2015
Zapisy kończą się 30.09.2015
Pierwsza kolejka 8.10.2015
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.06 2,683,722 unikalne wizyty