Mini tabele ligi
EKSTRAKLASA 1LIGA 2LIGA
 
EKSTRAKLASA
  Drużyna M Ptk
1. Adamex JKG Team 5 10
2. Point 5 10
3. Bad Company Sogo Stars 5 8
4. Przepompownia 5 6
5. Taverna Nakło 5 6
6. Kaper Bullies 5 4
7. Merlin 5 4
8. Bad Bulldogs 5 2
9. 9Darters 5 0
10. Legion X 5 0
1Liga
  Drużyna M Ptk
1. Przepompownia Toruń 5 9
2. Sogo Titans 5 8
3. Piwnica Toruń 5 7
4. Cztery Łapy Kropa Inowrocław 5 6
5. Dart Hunters Song Lipniki 5 6
6. Parnasik Dart Mafia 5 6
7. Omega EPA 5 3
8. Kaper 5 2
9. Dart Song Lipniki 5 2
10. Klub Osowa 5 1
2Liga
  Drużyna M Ptk
1. Bad Boys Merlin 5 10
2. Feniks 5 10
3. 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 5 8
4. Drink Team SogoStars 5 8
5. Trip Point 5 8
6. Big Six London 5 6
7. Omega Assassins 5 6
8. London 4 4
9. Team Karczma Toruń 5 4
10. WB3 Antena 5 4
11. Piracka Tawerna 5 4
12. Ona i Oni Tawerna 5 2
13. Wisła Fordon Chillout Pub 2 0
14. The Shield of Merlin 5 0
15. Burza Nowa Wieś Wielka 4 0
16. (B)Londyn 4 0
Turnieje
KPLD
Turnieje Soft (standardowa godzina rozpoczęcia turniejów: 19.00, w przypadku zmian informacja zostanie dopisana przy wydarzeniu.

------------------

Grand Prix Kobiet (501 Master Out)

24.11 (sobota) - 9Darts Club, ul. Rozłogi 26, Bydgoszcz, start godz. 16.00

Turnieje Open (501 Double Out)

20.11 (wtorek) - Merlin Pub, ul. Zaułek 4, start godz. 19:00
27.11 (wtorek) - 9Darts Club, ul. Rozłogi 26, start godz. 19:00

04.12 (wtorek) - Antena Club, ul. Modrakowa 53, start godz. 19:00

08.01 (wtorek) -
15.01 (wtorek) -
22.01 (wtorek) -

05.02 (wtorek) -
12.02 (wtorek) -
19.02 (wtorek) -

05.03 (wtorek) -
12.03 (wtorek) -
19.03 (wtorek) -

02.04 (wtorek) -
09.04 (wtorek) -
16.04 (wtorek) -
23.04 (wtorek) -

07.05 (wtorek) -
14.05 (wtorek) -

Turnieje Amatorskie (301 Open Out - ostatnia ósemka 501 Open Out)

21.11 (środa) - London Pub, ul. Długa 14, start godz. 19:00
28.11 (środa) - 9Darts Club, ul. Rozłogi 26, start godz. 19:00

05.12 (środa) - Antena Club, ul. Modrakowa 53, start godz. 19:00

09.01 (środa) -
16.01 (środa) -
23.01 (środa) -

06.02 (środa) -
13.02 (środa) -
20.02 (środa) -

06.03 (środa) -
13.03 (środa) -
20.03 (środa) -

02.04 (środa) -
10.04 (środa) -
17.04 (środa) -
24.04 (środa) -

08.05 (środa) -
15.05 (środa) -

Turnieje o pulę (501 Double Out)

24.11 (sobota) - 9Darts Club, ul. Rozłogi 26, Bydgoszcz, start godz. 16.00
22.12 (sobota) - 9Darts Club, ul. Rozłogi 26, Bydgoszcz, start godz. 16.00

Turnieje klubowe

14.11.2018 (środa) - London Pub
14.11.2018 (środa) - Taverna Nakło
16.11.2018 (piątek) - Omega

07.12.2018 (piątek) - Kaper
12.12.2018 (środa) - London Pub
12.12.2018 (środa) - Taverna Nakło
14.12.2018 (piątek) - Omega
28.12.2018 (piątek) - Kaper

02.01.2019 (środa) - London Pub
02.01.2019 (środa) - Taverna Nakło
11.01.2019 (piątek) - Omega
25.01.2019 (piątek) - Kaper
30.01.2019 (środa) - Taverna Nakło
30.01.2019 (środa) - London Pub

08.02.2019 (piątek) - Omega
20.02.2019 (środa) - Taverna Nakło
22.02.2019 (piątek) - Kaper
27.02.2019 (środa) - London Pub

08.03.2019 (piątek) - Omega
13.03.2019 (środa) - Taverna Nakło
15.03.2019 (piątek) - Kaper
27.03.2019 (środa) - London Pub

03.04.2019 (środa) - Taverna Nakło
05.04.2019 (piątek) - Omega
05.04.2019 (piątek) - Kaper

10.05.2019 (piątek) - Omega
22.05.2019 (środa) - London Pub

5.06.2019 (środa) - London Pub
Nowa drużyna w II Lidze
KPLDUwaga Zawodnicy II-ligi

W związku z prośbą o dopisanie do II ligi Kujawsko-Pomorskiej Ligi Darta drużyny Chilloutu, podjęliśmy decyzję o uzależnieniu dopisania drużyny od zgody Kapitanów wszystkich drużyn występujących w II lidze. Kapitanowie II ligi wyrazili jednomyślną zgodę na dopisanie Chilloutu jako 16stą drużynę II-ligową, która do terminarza wchodzi w miejsce pauzy.

Zaległe mecze pierwszych trzech kolejek zostaną rozegrane w terminach zaproponowanych przez przeciwników drużyny Chillout, nie później niż do końca rundy jesienno-zimowej.

Z darterskim pozdrowieniem
Ekipa KPLD
TURNIEJE STEEL
STEEL DartBANAN i BL@DY zapraszają.

STEEL DART w Bydgoszczy
OSTRA BYDGOSZCZ CUP Link
miejsce: EPIC CLUB Pułaskiego 45 ( przy Kamiennej ) SALA VIP
dzień rozgrywania zawodów: sobota, start: 16.00 (zapisy/potwierdzenia od 15.30)
Ilość tarcz zależnie od ilości zgłoszeń 4-8
system grania: 501 DO grupy + single KO (w przypadku dużego zainteresowania Double KO )

Daty:
17.11.2018
01.12.2018
15.12.2018


Wpisowe - TAK
Ranking - TAK
Puchary - TAK
Dress code - NIE

W przypadku zmian będziemy informować z należytym wyprzedzeniem.

Więcej informacji nt zawodów wkrótce.
I i II liga awanse.spadki/baraże
Wycofanie się 2 składów z I ligi przed sezonem wymagało podjęcia decyzji w kwestii awansów i spadków.
Informacja poniższa jest ostateczna:
Z I ligi brak bezpośredniego spadku, miejsca 9. i 10. grają baraże o utrzymanie z zajmującymi 3 i 4 miejsce w II lidze (mecz/rewanż).
Z II ligi wchodzi bezpośrednio miejsce 1. i 2.
Liga 2018/19
Ekstraklasa (10 drużyn):
Przepompownia Toruń
Adamex JKG Team Dąbrowa Chełmińska
Bad Company Sogo Stars
Kaper Bullies
Legion X
Merlin
9Darters
Taverna Nakło
Bad Bulldogs
Point Dart Team

I Liga (11 drużyn - nie zgłosił się team Mistake)
Dart Hunters Song Lipniki
Dart Song Lipniki
Piwnica Toruń
Przepompownia Toruń
Klub Osowa
Omega EPA
Kaper
Parnasik Dart Mafia
Sogo Titans
Cztery Łapy Kropa Inowrocław


II Liga (15 drużyn)
WB3 Antena
The Shield of Merlin
( B )Londyn
Piracka Tawerna
Bad Boys Merlin
Ona i Oni Tawerna
London
Feniks
Big Six London
Team Karczma Toruń
7 Niebo Nowa Wieś Wielka
Drink Team SogoStars
Burza Nowa Wieś Wielka
Omega Assassins
Trip Point

START ROZGRYWEK 04.10.2018...
GRATULACJE
GRATULACJESto lat Sto lat niech żyje żyje nam Smile

Na świat przyszła nowa darterka w regionie, ma na imię Klara i jest córką Sebastiana Jóżwika ( LondonPub ).

Szczęśliwym rodzicomi życzymy zdrowia dla pociechy od całego zespołu KPLD.
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.03 4,292,155 unikalne wizyty